Operator montażu, Mirków - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Operator montażu

Oferta archiwalna

Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator montażu
Miejsce pracy: Mirków | Numer ref. OMA/018/WRU

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Możliwość rozwoju na stanowisku pracy
  • Wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, premia wakacyjna, bony na święta)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy montażowej lub produkcyjnej
  • Możliwość pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i wykształcenie techniczne

Zadania:

  • Wytwarzanie części zespołów mocy
  • Praca na podstawie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
Grafika dolna