Operator Maszyn, Zalesie Małe - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad - Operator Maszyn

Posiadasz zmysł techniczny i szukasz stałej pracy, która da Ci możliwość rozwoju?

Nie czekaj - aplikuj już dziś!

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Zalesie Małe

Region: wielkopolskie

Oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bezpłatny transport do pracy z: Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny.

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • realizacja i nadzór norm produkcyjnych.

Oczekujemy

  • zaangażowania i pozytywnego nastawienia,
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.