Operator maszyn, Białe Błota - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - Operator maszyn

Oferta archiwalna

Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Białe Błota | Numer ref. TRZ/037/IDŁ

OFERTA:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • praca w Trzcińcu k. Bydgoszczy
  • wczasy pod gruszą
  • prywatna opieka medyczna
  • premie świąteczne

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym (8h) i 4-brygadowym (12h)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dojazd do Trzcińca we własnym zakresie
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

ZADANIA:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych np. transportery łańcuchowe, prasy hydrauliczne i mechaniczne
  • nadzorowanie stanu technicznego maszyn
  • usuwanie drobnych awarii i usterek

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Trzciniec k. Bydgoszczy. Nr ref. TRZ/037/IDŁ

Grafika dolna