Operator maszyn/Pakowacz (m/k), Września - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator maszyn/Pakowacz (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn/Pakowacz (m/k)

Miejsce pracy: Września

Nr. ref.: a0t5800000OaezaAAB

Obowiązki:

  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej,
  • przestrzeganie zasad bhp w miejscu pracy,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności swobodnej obsługi komputera,
  • sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i/ lub uprawnienia do obsługi suwnic będą mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce pracy: Września,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.