OPERATOR MASZYN CNC, Schwerin - oferta pracy - GoldenLine.plBALTICPERSONAL GMBH - {{offer.position}

Oferta archiwalna

OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja
Schwerin
Pracodawca
BALTICPERSONAL GMBH
Dodano
05.04.2022

Niemiecka firma Balticpersonal GmbH z 16-letnim doswiadczeniem
poszukuje
pracownika na stanowisko:

TWOJE UMIEJETNOSCI:

  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie CNC
  • Znajomość oprogramowania Fanuc, Siemens albo Heidenhein
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wysoki poziom motywacji, elastyczności i zaangażowania

TWOJE ZADANIA:

  • Konfiguracja ręczna z obrabiarek sterowanych CNC
  • Obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem
  • Ustawianie i przygotowywanie CNC - maszyn

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o prace w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 15,00 brutto €/h
  • Dieta 25,00 netto €/kazdy dzien roboczy
  • Dodatki za nadgodziny, prace w niedziele i w święta
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie, w pelni wyposazone z dostepem do
    internetu i mledunkiem
  • Odziez robocza
  • Świąteczne i wakacyjne premie

ZAINTERESOWANY ?

DZWOŃ LUB WYŚLIJ CV NA MAILA
Justyna Borkowska
Tel.: 0049 385/64014814 (Polski, Niemiecki)
Wismarsche Str. 302, 19055 Schwerin
borkowska@balticpersonal.de