Operator Linii Produkcyjnej, Nowy Dwór Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Operator Linii Produkcyjnej
Baner

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).

NASZ KLIENT
Belgijska firma z sektora spożywczego, posiadająca blisko 100-letnią tradycję i będąca liderem w swojej branży pracującym w oparciu o najnowocześniejsze technologie. W związku z planowanym otwarciem nowego działu produkcyjnego, Pracodawca oferuje dodatek na start w wysokości 5000,00 PLN, wypłacany już po pierwszym miesiącu pracy.

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Region: mazowieckie

Numer ref.: Firma: Human & Hunte

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych;
  • Przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień;
  • Dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie stanowiska pracy.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych obsługiwanych panelami dotykowymi;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (mile widziane)
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (mile widziane)
  • wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP (mile widziane)

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio z Pracodawcą - UMOWA O PRACĘ
  • BONUS DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA W WYSOKOŚCI 5000 ZŁ BRUTTO PO PIERWSZYM PRZEPRACOWANYM MIESIĄCU
  • Pracę w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki wraz z bezpłatnym transportem dla pracowników z miast ościennych (Płock, Płońsk, Ciechanów, Maków Mazowiecki, Legionowo, Nasielsk, Pomiechówek, Bulkowo, Świercze, Cieksyn, Smoszewo, Zakroczym, Rzewin, Gąsocin, Mała Wieś);
  • dofinansowanie zajęć sportowych (Karta Multisport);
  • Prywatną Opieka Medyczna, karty podarunkowe, liczne świadczenia socjalne, Pracownicze Plany Emerytalne (PPE - składkę całkowicie pokrywa pracodawca);
  • Możliwość rozwoju i uzyskania dodatkowych uprawnień;
  • Codziennie świeże owoce, wypieki, bilety do teatru itd.

Administrator danych
Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HUMAN&HUNTER Sp. z o.o., ul. Francuska 8, 40-015 Katowice (dalej Human&Hunter).

Dane Inspektora Ochrony Danych
Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo@sgpgroup.eu

Cele i podstawy przetwarzania
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Human&Hunter w celu:
a) przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na oferowane w ogłoszeniu stanowisko pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody;
b) zapisania Pani/Pana danych do bazy kandydatów na inne stanowiska pracy oferowane przez Human&Hunter oraz jej partnerów w odrębnych procesach rekrutacyjnych, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

Odbiorcy danych osobowych
Odbiorcami Państwa danych osobowych będą:
a) podmioty zlecające Human&Hunter rekrutacje pracowników,
b) podmioty należące do SGP Group Outsourcing Company.

Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane:
a) do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji;
b) przez 36 miesiący od momentu wprowadzenia danych do bazy kandydatów na proponowane stanowiska pracy.

Prawa osób, których dane dotyczą
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przysługuje Pani/Panu:
a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
c) prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa);
e) prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność przetwarzania z prawem, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem).

Ponadto, informujemy, że:
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Bottom