Obsługa Składarko-Sklejarski - od 14,30 euro brutto/h (+ Zakwaterowanie) - Belgia, Wetteren - oferta pracy - GoldenLine.pl KS Service - Obsługa Składarko-Sklejarski - od 14,30 euro brutto/h (+ Zakwaterowanie) - Belgia

Archive offer

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jesteśmy również certyfikowani jako agencja zatrudnienia przez regionalne rządy we Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co gwarantuje pełną legalność zatrudnienia na terenie Belgii.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko Operatora Maszyn Gnąco-Klejących w belgijskiej firmie będącej ekspertem w branży papierniczej.

Obsługa Składarko-Sklejarski - od 14,30 euro brutto/h (+ Zakwaterowanie) - Belgia

Miejsce pracy: Wetteren
Region: Cała Polska

Poszukujesz pracy w Belgii? Dobrze trafiłeś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora Maszyn Gnąco-Klejących!

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na takich maszynach, posługujesz się językiem angielskim oraz możesz wyjechać swoim samochodem, aplikuj!

Oferujemy polską umowę o pracę na warunkach belgijskich! Praca jest w systemie zmianowym – na zmianach dziennych otrzymasz stawkę 14,30 euro brutto/h, a na zmianach nocnych 15,52 euro brutto/h!

Oprócz konkurencyjnej stawki zapewniamy także liczne dodatki, opiekę polskojęzycznego Koordynatora w Belgii!

Ponadto zapewniamy BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (w przypadku wyjazdu własnym samochodem)!

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa maszyn Vega Folder-Gluer, prace konserwatorskie mające na celu zapewnienie dobrego stanu maszyny oraz wprowadzanie danych do systemu.

Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje dotyczące oferty, skontaktuj się z naszym Rekruterem (+48 517 612 024) dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.