Skuteczna rekrutacja

Monter płyt kartonowo - gipsowych

Miasto:

Ta oferta wygaśnie za !
To ostatnia szansa na aplikowanie.

Praca » Stanowiska » Budownictwo/Geodezja » Monter płyt kartonowo - gipsowych Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Dopasowywanie, szpachlowanie i wykańczanie zabudów kartonowo - gipsowych
  • Dobieranie i przygotowywanie materiałów do montażu ścian i sufitów podwieszanych
  • Cięcie, dopasowywanie i montowanie stelaży metalowych lub drewnianych

Wymagania:

  • 3 lata aktualnego doświadczenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego
  • Własny samochód (przynajmniej jedna osoba na grupę 2 - 3 osobową)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki 10 - 12 euro / h netto, w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawce
  • Własny pokój z dostępem do internetu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.