Skuteczna rekrutacja

Monter płyt gipsowych i sufitów podwieszanych

Miasto: Eindhoven

Praca » Stanowiska » Budownictwo/Geodezja » Monter płyt gipsowych i sufitów podwieszanych Paretti Agencja Doradztwa Personalnego

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Eindhoven

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Montaż płyt gipsowych
  • Montaż sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (przynajmniej u jednej osoby w grupie)
  • Własny samochód
  • Doświadczenie w pracy przy montażu regipsów i sufitów podwieszanych

Oferujemy:

  • Stawka 13,82 na godzinę brutto
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Praca 40 godzin w tygodniu
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Możliwość zobaczenia zdjęć przedstawiających specyfikę pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.