Monter / Monterka wiązek elektrycznych, Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Monter / Monterka wiązek elektrycznych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter / Monterka wiązek elektrycznych

Work place: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t4H00000sNfWOQA0

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska (okolice Wrocławia)

Zakres obowiązków:
  • montaż gotowych wiązek elektrycznych w urządzeniach,
  • montaż wiązek elektrycznych z pojedynczych przewodów.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • chęć uczenia i rozwijania.
Mile widziane:
  • wykształcenie o profilu elektrycznym, elektronicznym,
  • uprawnienia SEP do 1 kV z zakresu obsługi i montażu,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych.
Oferujemy:
  • pracę w systemie jednozmianowym 6:00 - 14:00,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • prywatna opieka zdrowotna, bony, wyjazdy integracyjne.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl