Monter mebli kuchennych - NIEMCY, Niemcy / Nadrenia Północna-Westfalia - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Monter mebli kuchennych - NIEMCY 503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 1031260525

Varnish cache server

Oferta archiwalna

Monter mebli kuchennych - NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy / Nadrenia Północna-Westfalia

Opis stanowiska pracy:

  • Transport mebli kuchennych wraz z załadunkiem i rozładunkiem na wskazany adres
  • Czysty, rzetelny i profesjonalny montaż mebli
  • Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie
  • Podłączenie kuchni do istniejącej instalacji elektrycznej i hydraulicznej, uruchomienie urządzeń i przeprowadzenie z klientem odbioru kuchni

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu mebli
  • wysoka kultura osobista
  • konieczne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje / uprawnienia n.p. do podłączenia urządzeń i instalacji do sieci elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej
  • mile widziany komunikatywny język niemiecki

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i urozmaicone stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre wynagrodzenie i świadczenia socjalne w odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwie w drugim pokoleniu prowadzonym przez właścicieli
  • możliwość porozumienia się w języku polskim z bezpośrednimi przełożonymi
  • pracę w polskim zespole

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz z oczekiwanym wynagrodzeniem i możliwa data rozpoczęcia pracy.

Jamo Küchenmontage GmbH & Co.KG
Zum Mannsiefen 3b
51643 Gummersbach

Twoja osoba kontaktowa:

Thomas Lysikowski
Tel. 0049 – 2103-9948547 Call via CLINQ Call via CLINQ
E-mail: thomas.lysikowski@gmx.de