Monter (m/k), Przasnysz - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Monter (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter (m/k)

Work place: Przasnysz

Region:Mazowieckie

Numer ref.: a0t6N000000m7I4QAI

Obowiązki:
  • wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu,
  • przygotowywanie podzespołów do montażu końcowego.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze montażu w zakładzie produkcyjnym,
  • zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • ciekawą pracę w zakładzie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • umowa dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl