Monter instalacji przemysłowych - 15,50 EUR brutto/h - Praca w Belgii, - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Monter instalacji przemysłowych - 15,50 EUR brutto/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MONTER INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Monter instalacji przemysłowych - 15,50 EUR brutto/h - Praca w Belgii

Region: Cała Polska
ZADANIA:
  • montaż i budowa instalacji odpylania przemysłowego oraz pneumatycznych systemów przenośnikowych
  • instalacja wentylacji, filtrów, cyklonów oraz przewodów rurowych
  • przygotowywanie materiałów do pracy
  • wykonywanie zleceń w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,50 euro brutto za godzinę
  • benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowejpakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania