Monter Instalacji Fotowoltaicznych, - oferta pracy - GoldenLine.plPMI Combera - Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek  Advantage Smollan korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Podłączenie do instalacji elektrycznej
  • Reprezentacja firmy na rynku
  • Planowanie i raportowanie pracy

Wymagania/Oczekiwania:

  • Umiejętności techniczne
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.