Młodszy specjalista / Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska:

  • Selekcja i dobór dostawców materiałów oraz półproduktów.
  • Dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy.
  • Codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami.
  • Pomoc przy analizie oraz optymalizacji kosztów zakupów materiałów.
  • Koordynacja stanu zakupów.
  • Praca w systemie ERP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub logistycznej.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie).
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające do firmy i na dane stanowisko.
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych.
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Miesięczną premię frekwencyjną oraz premie świąteczne.
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Obecnie zajmujemy się rekrutację stałą dla naszego klienta, który zajmuje się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych.

Aktualnie do oddziału w Biskupicach Podgórnych poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego specjalisty / Specjalisty ds. zakupów. Specjalista będzie pracował w 5 osobowym zespole, który zajmuje się zamawianiem aluminium i stali oraz wszelakich elementów na produkcję.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

6 000 - 8 000 PLN gross

Contract of employment

Specialist

Full time

CV is required

Valid for: 30 more days

Benefits

Private medical care
Life insurance
Co-financing of holidays
Extra social benefits