MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW IT, Zielonka - oferta pracy - GoldenLine.plMARCEL S.A. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW IT

Lokalizacja
Zielonka
Pracodawca
MARCEL S.A.
Dodano
19.11.2021

Nazywamy się Marcel S.A. i od początku swego istnienia jesteśmy związani z rynkiem medycznym. Współpracujemy nie tylko z Laboratoriami Diagnostycznymi oraz Zakładami Patomorfologicznymi ale również wszelkiego rodzaju placówkami naukowymi, weterynaryjnymi, chemicznymi itd. Naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Szybki rozwój i duże zapotrzebowanie na nasze produkty sprawiło, że zajmujemy znaczące miejsce wśród producentów oprogramowania i aparatury.

Poszukujemy osoby, która doskonale rozumie specyfikę branży IT oraz jest ukierunkowana na potrzeby klienta a także na osiąganie celów biznesowych na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA
DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW IT

Miejsce pracy: Zielonka
Region: mazowieckie

Oczekiwania:

  • wykształcenie okołomedyczne lub informatyczne (preferowane wyższe)
  • umiejętność analitycznego myślenia, planowania i organizowania pracy
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • nastawienie na realizację celów
  • umiejętności identyfikacji problemów i aktywnego generowania rozwiązań
  • zdolność analizy i konstruktywnego wykorzystania danych pozyskanych od Klientów
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • znajomość oprogramowania Centrum
  • dynamika w działaniu oraz w zarządzaniu efektywnością własnej pracy
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
  • znajomość urządzeń i organizacji pracy laboratorium

Zadania:

  • realizacja wdrożeń oprogramowania dedykowanego laboratoriom medycznym na terenie całego kraju (analityka, mikrobiologia, serologia i inne)
  • wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w placówkach medycznych w tym szkolenie personelu z zakresu obsługi aplikacji
  • przeprowadzanie analiz i raportów przed- i po-wdrożeniowych
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej (prezentacje, instrukcje, dokumenty techniczne)
  • udział w rozwoju, tworzeniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w dynamicznym i otwartym zespole profesjonalistów w atmosferze wspierającej kreatywność i rozwój
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach
  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Dołącz do nas !

MARCEL S.A.