Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plJob House - Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje profesjonalnej osoby do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Rynku B2B

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: PRAC/FISZ/GDA

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym
  • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej
  • wysoka komunikatywność
  • zorientowanie na sukces
  • optymizm
  • umiejętność poprawnego wysławiania się (mile widziane osoby po filologii polskiej)

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów B2B (agencje reklamowe, działy HR, firmy, instytucje)
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • uczestnictwo w targach i innych eventach
  • pozyskiwanie informacji od Klientów na temat możliwości udoskonalania i rozwijania produktów

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub współpracę w ramach działalności gospodarczej
  • możliwość współtworzenia ciekawego projektu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja od wyników
  • dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy
o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.