Młodszy Specjalista ds. Spedycji Krajowej i Międzynarodowej

Opis stanowiska:

  • kontaktami z dostawcami usług transportowych  na rynku lokalnym oraz w wyjątkowych sytuacjach Europejskim;
  • zamawianiem i organizowaniem codziennych transportów/wysyłek w Firmie;
  • optymalnym dobieraniem i łączeniem zleceń spedycyjnych, dbaniem o kompletność dokumentacji;
  • stałym kontaktem z Działem Obsługi Klienta, jak również Magazynem;
  • sporządzaniem wewnętrznych dokumentów,  wystawianiem niezbędnych dokumentów;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe lub pokrewne będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, systematyczność dokładność;
  • mile widziane:
  • dobra obsługa komputera;
  • znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie, ponad 50 % pracowników pracuje z nami ponad 5 lat z czego 30% ponad 10 lat.

  • indywidualny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych na wielu płaszczyznach.

  • uczestnictwo w konferencjach oraz szereg szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, które rozwijają umiejętności specjalistyczne, językowe a także wspomagają rozwój osobisty. W I półroczu 2021 roku na ten cel przeznaczyliśmy ok 1000 godzin.
  • Ponadto 50 % obecnie zatrudnionych managerów, liderów czy specjalistów pozyskaliśmy w wyniku awansu.

  • W Eurocast pamiętamy o tym, że praca to tylko część naszego życia, dlatego naszym pracownikom oferujemy szereg świadczeń i możliwości, takich jak dofinansowanie do kart sportowych, ubezpieczenie grupowe czy wyjścia integracyjne.

  • Ponadto pracownicy w ramach działalności ZFŚS otrzymują m.in. bony świąteczne czy wyprawki szkolone dla dzieci.

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą szeroki asortyment folii opakowaniowych m.in. dla przemysłu spożywczego i medycznego.

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

EUROCAST Sp. z o.o.

Strzebielino, pomorskie

4 300 - 4 800 PLN gross

Contract of employment

Specialist

Full time

CV is required

Valid for: 5 more days