Młodszy specjalista ds. informacji (m/k), mazowieckie - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy specjalista ds. informacji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. informacji (m/k)

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr. ref.: a0t5800000DNnCUAA1

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z firmami w celu pozyskania informacji handlowych,
  • weryfikacja uzyskanych danych i wprowadzanie ich do systemu,
  • przygotowanie raportów,
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta/call center - mile widziane,
  • bardzo dobra komunikatywność,
  • brak oporu w nawiązywaniu kontaktu przez telefon,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • terminowość,
  • dobra znajomość programu MS Word.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku trwania umowy,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole, ze wsparciem doświadczonych profesjonalistów,
  • dogodną lokalizację w biurowcu przy Dworcu Zachodnim,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna i pakiet sportowy),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.