Młodszy Magazynier, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plMMP Neupack Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Młodszy Magazynier

Lokalizacja
Bydgoszcz
Pracodawca
MMP Neupack Polska Sp. z o.o.
Dodano
03.02.2021

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii pakującej, w tym etykietowanie palet
  • Foliowanie palet z wyrobem gotowym i odstawianie ich na wyznaczone miejsce
  • Zarządzenie paletami zgodnie z harmonogramem wysyłek towaru do klienta
  • Rejestracja przyjęć palet z wyrobem gotowym na magazyn za pomocą czytnika
  • Dostarczenie materiałów pomocniczych i opakowań zbiorczych do klejarki i linii pakującej
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego (uprawnienia UDT)
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętności techniczne z zakresu obsługi maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży
  • Stabilne zatrudnienie (umowa na pełen etat)
  • Dobre i pewne wynagrodzenie zawsze na czas
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, fundusz socjalny, darmowa kawa dla pracowników)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji
w ramach prowadzonej rekrutacji klikając w poniższy przycisk

Firma MMP Neupack Polska Sp. z o.o wiodący producent opakowań kartonowych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:  Młodszy Magazynier