Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.pl Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Sp. z o.o. Sp.k. - {{offer.position}

Archive offer

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Sp. z o.o. Sp.k.
Dodano
31.01.2020

GŁÓWNE ZADANIA:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,
  • wprowadzania dokumentów księgowych do systemu księgowego,
  • rozliczania finansowe centrum handlowego,
  • wystawianie faktur sprzedaży w imieniu klientów spółki,
  • weryfikacja sald na poszczególnych kontach,
  • bieżąca współpraca z Głównym Księgowym Spółki.

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Do CV prosimy dołączyć zdjęcie.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.