Młodszy księgowy/a z językiem portugalskim, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.pl IBM BTO BCS - {{offer.position}

Młodszy księgowy/a z językiem portugalskim

Added: 15.12.2019

City/town: Kraków

Province: małopolskie

City/town
Kraków
Company
IBM BTO BCS
Added
15.12.2019

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientem i dostawcami w języku portugalskim
  • wykonywanie bieżących zadań polegających na procesowaniu faktur i przypisywaniu płatności
  • korekty błędów w wystawionych fakturach
  • zarządzanie bazą dostawców
  • obsługę systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta
  • tworzenie raportów przy pomocy MS Excel
  • samodzielną organizację czasu pracy

Poszukujemy kandydatów z:

  • dobrą lub biegłą znajomością języka portugalskiego (B1-C1)
  • dobrą znajomością języka angielskiego (B1)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

Gwarantujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeń na życie
  • szkolenia językowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • zajęcia sportowo-rekreacyjne,
  • dofinansowanie karnetów do kin lub teatru,
  • zniżki w wybranych kawiarniach i restauracjach,
  • atrakcje dla dzieci,
  • współfinansowane przedszkole i żłobek,
  • aktywności integracyjne
  • vouchery na rowery miejskie
  • masaże

IBM BTO BCS

IBM BTO BCS w Krakowie to centrum świadczące usługi księgowo-finansowe dla klientów zagranicznych. Obsługa odbywa się w ramach trzech podstawowych procesów księgowych:

OTC - Należności
PTP – Zobowiązań
RTR - Księgi Głównej

IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o. o.

Finance/Economics, Computer Science/Administration, Accounting/Audit/Taxes

Pokaż profil Pokaż opinie

About us

IBM BTO BCS w Krakowie to jedno z największych i najszybciej rozwijających się centrów księgowych na krakowskim rynku, oferujące możliwości rozwoju w wielu różnych procesach i ponad 20 językach. Działamy od 2002 roku i stale zwiększamy zatrudnienie, regularnie tworząc nowe miejsca pracy. Nasza ścieżka kariery pozwala każdemu pracownikowi wykorzystać swoje unikalne kompetencje. Jesteśmy dumni z tego, że wielu naszych Managerów to osoby, które zaczynały karierę w firmie od stanowisk entry-level. Różnorodność procesów i języków sprawia, że każdy może u nas znaleźć idealne dla siebie stanowisko.

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, pracował(a) w IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o. o. ponad 3 lata temu
4.2
  • 3.0
    Salary
  • 4.0
    Development opportunities
  • 5.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 4.0
    Atmosphere
2018.01.05

Dobra firma na początek

Pros
  • elastyczne godziny pracy
  • benefity
  • dobra atmosfera w zespole
  • duże możliwości dla osób bez doświadczenia
Cons
  • sposób zarządzania