Młodszy Krajowy Kierownik Sprzedaży, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPolfarmex - Młodszy Krajowy Kierownik Sprzedaży <br><span id="uwagiDoStanowiska">DZIAŁ: Marketing i Sprzedaż</span>

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Młodszy Krajowy Kierownik Sprzedaży
DZIAŁ: Marketing i Sprzedaż

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operacyjne podległą strukturą Kierowników Regionalnych
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży Kierowników Regionalnych
  • Praca coachingowa w terenie z Kierownikami Regionalnymi oraz Przedstawicielami Medycznymi
  • Współpraca przy tworzeniu strategii sprzedażowej i marketingowej
  • Podział pracy w układzie praca biurowa (Warszawa) /teren (spotkania z podległym zespołem cała Polska)

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej
  • Bardzo dobra wiedza w zakresie technik sprzedaży i umiejętności coachingowych
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Doświadczenie przy prowadzeniu więcej niż jednego regionu sprzedażowego będzie dodatkowym atutem
  • Uczestnictwo w dodatkowych projektach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Ofertę Systemu Kafeteryjnego
  • Opiekę medyczną
  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole profesjonalistów

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, 99-300, ul. Józefów 9. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Polfarmex S.A inspektorem danych osobowych.