Młodszy/ Kontroler Produkcji, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plMM Packing - Młodszy/ Kontroler Produkcji

Oferta archiwalna

Firma MMP Neupack Polska,

lider na polskim rynku opakowań drukowanych z tektury litej oraz falistej,

w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy/ Kontroler Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja, wprowadzanie  oraz zatwierdzanie danych dotyczących zrealizowanej produkcji,  czasu pracy maszyn oraz czasu pracy pracowników produkcji.
  • Nadzór nad systemem rejestracji czasu pracy RCP i prowadzenie (weryfikacja harmonogramów przygotowanych przez kierowników, analiza wniosków i odbić w systemie RCP, wyjaśnianie niezgodności, analizy, weryfikacje danych)
  • Kontrola czasu pracy (limitów przekroczeń) pracowników zatrudnionych w działach produkcyjnych.
  • Analiza zestawień godzinowych w poszczególnych działach - przygotowanie sprawozdań
  • Weryfikacja i korekta rozchodów materiałowych zleceń produkcyjnych.
  • Inwentaryzacja oraz wprowadzanie do systemu arkuszy inwentaryzacyjnych dla materiałów produkcyjnych.
  • Wsparcie pracowników produkcji przy rejestracji danych produkcyjnych oraz rejestracji czasu pracy w systemach

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,  preferowane ekonomiczne lub inżynieryjne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Excel: tabele przestawne, formuły, zestawienia, porównywanie i formatowanie danych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajmość tematyki związanej z czasem pracy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging.
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów).
  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office

Bogaty zestaw premii i benefitów:

  • premia roczna, premie specjalne, funkcyjne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,
  • karta Multisport,
  • darmowa kawa, soki, przekąski.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.