Młodszy kontroler finansowy (k/m), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy kontroler finansowy (k/m)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy kontroler finansowy (k/m)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr. ref.: a0t5800000DNkxTAAT

Obowiązki:

  • udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
  • monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola budżetu i analiza odchyleń,
  • kontrola przepływów finansowych (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw),
  • praca w zintegrowanym systemie, w zakresie wprowadzania danych kontrolingowych, zleceń, wystawiania faktur itp.,
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, samodyscyplina,
  • pierwsze doświadczenia w branży finansowej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.