Młodszy konstruktor / projektant (m/k), Świdnik - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy konstruktor / projektant (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy konstruktor / projektant (m/k)

Work place: Świdnik

Region:Lubelskie

Numer ref.: a0t6N000000ARJGQA4

Obowiązki:
  • opracowywanie oraz aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej (2D i 3D),
  • udział w opracowywaniu projektów koncepcyjnych,
  • nadzór nad wykonawstwem poszczególnych elementów we współpracy z działem technologicznym i produkcyjnym,
  • praca w środowisku międzynarodowym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki - lotnictwo, mechanika i budowa maszyn,
  • umiejętności techniczne: znajomość programu Catia V5 lub innego programu inżynierskiego, MS Office, ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,
  • kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność, podejmowanie własnej inicjatywy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w godzinach 8-16,
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia w przypadku pozytywnej oceny pracy.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl