Młodszy Full Stack Developer, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plAsseco - Młodszy Full Stack Developer

Masz już pierwsze doświadczenie z technologiami frontendowymi i Javą i apetyt na więcej? Chcesz budować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, pracując nad rozwijaniem aplikacji i systemów dla biur maklerskich? Jeżeli tak, to aplikuj i dowiedz sie więcej!

Młodszy Full Stack Developer

Miejsce pracy: Opole

Numer ref.: JV/JT/09/2018/OP

Twoje zadania

  • Rozwój i implementacja wymagań w systemach tworzonych dla biur maklerskich
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji,
  • Tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

O Tobie

  •   Posiadasz pierwsze doświadczenia w programowaniu w języku Java, JavaScript oraz HTML5, CSS3 (mile widziana realizacja własnych projektów),
  •   Znasz SQL i relacyjne baz danych,
  •   Znasz AngularJS, Bootstrap (mile widziane),
  •   Potrafisz czytać i towrzyć dokumentację techniczną w języku angielskim,
  •   Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne.

Benefity

  • Praca w największej spółce IT
  • Dostęp do zaawansowanych technologii
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Drużyna Active Team
  • Owocowe poniedziałki

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.