Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Rekrutacji, Kłodzko - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Rekrutacji

W związku z rozwojem naszego biura w Kłodzku, poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Kadr i Rekrutacji

Work place: Kłodzko

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000003Tr9oQAC

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia pracownika,
  • systematyczne wprowadzanie danych do systemu kadrowego firmy,
  • udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu podstawowych zagadnień prawa pracy,
  • bieżący nadzór nad poprawnością akt osobowych oraz archiwizacja,
  • rekrutacja pracowników,
  • przeprowadzenie rozmów z kandydatami na stanowiska produkcyjne i magazynowe.
Wymagania:
  • chęć rozwijania się w obszarze HR,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • pierwsze doświadczenia zawodowe (np. w dziale HR, w agencji pracy tymczasowej),
  • otwartość na współpracę w zespole i komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • darmową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz pakiet sportowy,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl