Młodszy/a Laborant/ka

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie badań oceny organoleptycznej i fizyko-chemicznej surowca, półproduktów, wyrobu gotowego, opakowań, dodatków spożywczych zgodnie z przyjętymi procedurami.
  • Nadzór nad procesem pakowania oraz pobieranie prób do badań.
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Analiza uzyskanych wyników badań.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane: chemia, biologia, żywienie człowieka, technologia żywności, biotechnologia, kierunki pokrewne.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Dobrej organizacji czasu pracy.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Gotowość do pracy zmianowej (czterobrygadowa).

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.
  • Bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z okolic Sochaczewa, Żyrardowa i Łowicza.

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BZK

Elżbietów

Umowa o pracę

Młodszy specjalista / Junior

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne