Menedżer Sprzedaży, Komorniki - oferta pracy - GoldenLine.plEnveloper s.c - Menedżer Sprzedaży

Oferta archiwalna

Enveloper s.c

Jesteśmy firmą działającą w branży poligraficznej o ugruntowanej pozycji rynkowej. W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby do naszego teamu.

Menedżer Sprzedaży

Miasto: Komorniki

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów w obszarze B2B i zarządzaniem ich rozwojem w połączeniu z koordynatorami sprzedaży wewnątrz firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w branży poligraficznej mile widziane
  • Samodzielność i kreatywność myślenia wymagana.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premia)
  • Szkolenie z zakresu sprzedaży i rozwoju osobistego
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy
  • Elastyczny czas pracy w ramach 8 godzin
  • Pakiet medyczny
  • Karta Benefit

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.