Sales Manager - Menedżer Sprzedaży, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMetLife TUnŻiR SA - Sales Manager - Menedżer Sprzedaży

Oferta archiwalna

MetLife TUnŻiR SA

Istniejemy od 1868 roku i obecnie jesteśmy jedną z największych firm ubezpieczeniowych na świecie oferując ubezpieczenia na życie, renty kapitałowe, świadczenia pracownicze i usługi zarządzania aktywami. Obsługujemy prawie 100 milionów klientów, prowadzimy działalność w blisko 50 krajach i zajmujemy wiodącą pozycję na rynkach w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Ameryce Łacińskiej, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. W Polsce działamy od 1990 roku. Zaufało nam już 4,6 miliona Klientów. Naszym Klientom oferujemy pełen zakres produktów i usług finansowych dostępnych przez liczne kanały dystrybucji: agencje, partnerów pośrednictwa ubezpieczeniowego, instytucje finansowe oraz sprzedaż bezpośrednią ubezpieczeń indywidualnych i ubezpieczeń pracowniczych.

Sales Manager - Menedżer Sprzedaży

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Rekrutacja, rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Kontrola i wspieranie realizacji założonych rogramów KPI i celów firmy
  • Realizacja celów związanych ze wskaźnikami jakości (NPS) i produktywności – własnych i podległego zespołu
  • Motywowanie i dbanie o stały rozwój podległych sił sprzedaży
  • Aktywny udział w procesach szkoleniowych i "training on the job"

Wymagania:

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum dwa lata
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży
  • Udokumentowane osiągnięcia w obszarze rozwoju biznesu
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i społeczne
  • Doskonałe umiejętności planowania i prezentacji
  • Duch przedsiębiorczości
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł
  • Pracę w dynamicznym zespole skoncentrowanym na efektywności i jakości
  • Udział w unikatowym międzynarodowym projekcie sprzedażowym 16-miesięczny intensywny program szkoleniowo–rozwojowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy – klarowna
  • Ścieżka Kariery
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie
  • Szereg benefitów pracowniczych

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.