Menadżer Produkcji, Tarnowo Podgórne - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Menadżer Produkcji
Baner

Firma CZYSTA POLSKA jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy i dostarczamy innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości. Dzięki prowadzonej w zrównoważony sposób działalności produkcyjnej dbamy o środowisko. Działamy zgodnie z ISO 9001:2015. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy FIMAP, producenta nowoczesnych oraz ekologicznych automatów czyszczących
i dezynfekujących.

Pod szyldem KUPS świadczymy kooperacyjne usługi w zakresie plastycznej obróbki stali, takie jak: cięcie laserowe, gięcie, walcowanie blach, spawanie, toczenie i montaż. Produkujemy części oraz komponenty m.in. ze stali nierdzewnej, węglowej i aluminium. Posiadamy własny dział konstruktorski, co znacznie przyspiesza czas opracowywania rozwiązań specjalnych. Nasze usługi świadczymy kompleksowo od prac koncepcyjnych po gotowy produkt.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Menadżer Produkcji

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • Identyfikowanie i wykorzystywanie szans na rozwój poprzez efektywną współpracę
    z obecnymi Klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Kreowanie, wyszukiwanie i implementacja rozwiązań optymalizujących proces produkcji
  • Tworzenie planów i harmonogramów produkcyjnych uwzględniając optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów
  • Wyznaczanie i monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów zgodnie z potrzebami firmy
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Planowanie pracy podległego zespołu oraz wyznaczenie priorytetów
  • Nadzór nad bieżącym przygotowaniem i opracowaniem kompletnej dokumentacji techniczno-technologicznej na produkowane wyroby
  • Nadzór nad jakością w trakcie produkcji oraz kreowanie nowych rozwiązań w tym zakresie
  • Analiza i monitorowanie zapasów surowców, półproduktów oraz wyborów gotowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz nadzorowanych procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie, mile widziane kierunki techniczne
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
  • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją
  • Doświadczenie w zakresie obróbki metali
  • Duża samodzielność i zorientowanie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność współpracy
  • Zdolności przywódcze i umiejętność delegowania zadań
  • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Sumienność i samodyscyplina
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet świadczeń zdrowotnych Lux Med

Jesteśmy firmą rodzinną oraz zgranym i wspierającym się zespołem. Wspólnie pracujemy na wynik i rozwój firmy. Znajdujemy też czas na spotkania integracyjne oraz celebrowanie świąt, jubileuszów i sukcesów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.