Menadżer Ochrony Fizycznej, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plKonsalnet - Menadżer Ochrony Fizycznej

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.
Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Menadżer Ochrony Fizycznej

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Główne obowiązki:

  • Kierowanie i organizacja pracy podległych pracowników ochrony
  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym terenie
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracownikami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony
  • Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z usługą

Wymagania:

  • Doświadczenie w nadzorze nad ochroną fizyczną
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
  • Mile widziane dopuszczenie do pracy z bronią
  • Prawo jazdy Kat.B
  • Odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • auto, komputer i telefon komórkowy
  • profesjonalne szkolenie
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą APLIKUJ