Mechatronik, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plWalki - Mechatronik

Walki jest wiodącym producentem innowacyjnych, bezpiecznych dla środowiska laminatów technicznych i opakowań ochronnych. Specjalizujemy się w produkcji inteligentnych produktów multi-laminatowych na bazie włókna. Jesteśmy światowym liderem w technologii powlekania ekstruzyjnego. Zakłady produkcyjne Walki znajdują się m.in. w Finlandii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Chinach. Grupa Walki zatrudnia niespełna 1000 osób w dwunastu krajach
w Europie i Azji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego
we Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechatronik

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe;
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • uprawnienia SEP E1 do 1kV;
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane uprawnienia SEP E2 oraz E3;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej
    oraz pneumatyki;
  • diagnostyka sterowników PLC;
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń technicznych;
  • wypełnianie wewnętrznych dokumentów działu oraz wprowadzanie danych na temat awarii maszyn do systemu komputerowego;
  • przestrzeganie standardów jakościowych zgodnie z normami obowiązującymi w firmie.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego (szkolenia i warsztaty).
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, system premiowania.
  • Międzynarodowe środowisko pracy cechujące się innowacyjnością i zaangażowaniem,
    a także wysokimi standardami etyki pracy.

Osoby zainteresowane pracą na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.