Mechanik utrzymania ruchu (m/k), Poznań, Strzeszyn, Suchy Las - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Added: 24.02.2021

City/town: Poznań, Strzeszyn, Suchy Las

Province: wielkopolskie

Ogłoszenie wygasa za !

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Poznań, Strzeszyn, Suchy Las

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000sNjkZQAS

Obowiązki:
  • kontrola prawidłowości działania urządzeń produkcyjnych oraz dystrybucyjnych,
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • realizowanie zadań zgodnie z planem konserwacji i przeglądów,
  • czynny udział w procesie produkcji i dystrybucji.
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym/elektrycznym,
  • wiedza z zakresu mechaniki oraz pneumatyki,
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii mechanicznych,
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • aktualna książeczka sanepidu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie: 6-14, 14-22, 10-18,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowanie do posiadanych umiejętności,
  • premie uznaniowe oraz roczne,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • darmowy parking pracowniczy,
  • możliwość rozwoju zawodowego we firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Pros
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Cons
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Tips for the employer

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.