Mechanik/ Technik serwisowy - wysoka stawka!, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Mechanik/ Technik serwisowy - wysoka stawka!

Oferta archiwalna

Mechanik/ Technik serwisowy - wysoka stawka!

Miejsce pracy: Niemcy

Region: Cała Polska

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej Firmie w branży ze sprzętem budowlanym (mini dźwigi, maszyny budowlane). Aktualnie Firma poszukuje Pracownika na stanowisko : Mechanik/Technik serwisowy maszyn budowlanych.

Opis stanowiska:

  • Konserwacja i serwis techniczny sprzętu budowlanego,
  • Montaż i naprawa istniejących maszyn budowlanych,
  • Konserwacja i naprawa maszyn u klienta,
  • Przeprowadzanie testów UVV,
  • Codzienną obsługę i kontrolę stanu technicznego użytkowanego urządzenia (również mini dźwigów),
  • Dla osób gotowych na rozwój zawodowy, w związku z profilem Firmy, możliwe przyuczenie w obsłudze mini-dźwigów przenośnych (wykorzystywanych m.in. do montażu okien i szkła), dźwigów hydraulicznych montowanych na przyczepie,
  • Kierowanie pojazdem kat. B+E (dojazdy do Klientów),
  • Przestrzeganie zasad BHP.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • Stawkę godzinową 11,83 €/h brutto i atrakcyjną premię dzienną 40 € netto,
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
  • Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
  • Pokrywamy koszt odzieży roboczej,
  • Zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska.

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe o kierunku: mechanik/mechanik maszyn rolniczych i budowlanych lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do wyrobienia prawa jazdy kat. E (mile widziane),
  • Umiejętności w  prowadzeniu pojazdem kat. B+E (mile widziane),
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie do wykonywanej pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec będzie dużym atutem.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.

Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie