Mechanik samochodowy, Lędziny - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Wanicki - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Mechanik samochodowy

Lokalizacja
Lędziny
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
10.11.2020

W związku z otwarciem nowego serwisu, poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Każdy Pracownik zatrudniony w naszej firmie ma gwarancję:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjnych zarobków i terminowej wypłaty wynagrodzenia

-podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

- szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków-system szkoleń opracowanych przez firmę DAF

Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby, które posiadają:

·       doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego (nie wymagamy znajomości w obszarze samochodów ciężarowych),

·       wykształcenie kierunkowe,

·       znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

Zakres obowiązków:

·         bieżący serwis samochodów ciężarowych,

·         diagnozowanie i naprawa usterek,

·         wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów,

·         dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

·                     konkurencyjne wynagrodzenie,

·                     zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·                     prywatną opiekę medyczna,

·                     ubezpieczenie na życie i NNW,

·                     stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·                     możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·                     niezbędne narzędzia pracy,

·                     ciekawa i pełna wyzwań praca,

·                     przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”,
a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w branży (istniejemy od 1991 roku).

Działamy na terenie województwa  śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i na terenie Słowacji.