Mechanik/Elektromechanik autobusów, Trzciana - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Wanicki - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Mechanik/Elektromechanik autobusów

Lokalizacja
Trzciana
Pracodawca
Grupa Wanicki
Dodano
24.02.2020

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie usterek pojazdów,
  • kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
  • montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami marki IRIZAR.

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • prawo jazdy kat. D,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praca w godz. 8.00-16.00 (docelowo praca na dwie zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pełen zakres szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”,
a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz  7 oddziałów zlokalizowanych w południowej Polsce.