Marketing Manager [rekrutacja prowadzona online], Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plMedia4U - Marketing Manager [rekrutacja prowadzona online]

Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych. Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix , Endo, Monnari, Ryłko, Scania czy Uniwersytet Łódzki.

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą na stanowisku:

Marketing Manager [rekrutacja prowadzona online]

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

E-commerce Marketing Manager w firmie Media4U to osoba odpowiedzialna za kreowanie i realizację działań marketingowych Firmy. Oznacza to, iż będziesz odpowiedzialny za budowanie wizerunku Media4U i jej produktów. Będziesz współpracował z wewnętrznymi zespołami firmy w celu zwiększenia potencjału sprzedażowego. Praca z Klientami zewnętrznymi będzie ważnym elementem Twojej pracy.

Do obowiązków E-Commerce Marketing Managera należy:

  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Firmy oraz jej produktów i usług
  • budowanie i realizowanie kampanii medialnych
  • opracowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych
  • mierzenie efektywności działań marketingowych
  • analiza rynku i konkurencji
  • prowadzenie firmowych serwisów mediowych
  • współudział w wydarzeniach i działaniach PR

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowana branża e-commerce
  • dobra znajomość specyfiki procesów marketingu i sprzedaży na rynkach B2B
  • umiejętność prowadzenia projektów marketingowych
  • umiejętności analityczne
  • łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział w kreowaniu strategii marketingowych i promocyjnych dla nowych produktów      i usług Firmy
  • stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
  • dofinansowanie kart sportowych OK System oraz pakiet świadczeń LuxMed
  • pracę w młodym, twórczym zespole
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
  • owoce, napoje w miłym towarzystwie współpracowników

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.