Manager ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.pl Nazwa Firmy - Manager ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>B2B, stacjonarna praca</span>

Archive offer

Manager ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości
B2B, stacjonarna praca

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki i Grupy przygotowywanych zgodnie z UoR oraz MSSF
  • Nadzór nad przygotowywaniem miesięcznych/kwartalnych pakietów konsolidacyjnych i sprawozdawczych
  • Nadzór nad przygotowywanie pakietów sprawozdawczych dla spółek zależnych, w tym zależnych spółek zagranicznych
  • Aktualizacja i optymalizacja narzędzi konsolidacyjnych i nadzór nad przygotowaniem arkusza konsolidacyjnego
  • Koordynacja procesu weryfikacji danych otrzymywanych od jednostek zależnych
  • Nadzór i odpowiedzialność za obowiązki raportingowe i sprawozdawcze Grupy wobec podmiotów i instytucji zewnętrznych
  • Przygotowanie i optymalizacja narzędzi raportowania zarządczego w Grupie, w tym przygotowywanie raportów zarządczych i kontrolingowych dla kierownictwa Grupy Kapitałowej
  • Weryfikacja sporządzonych prognoz i projekcji finansowych
  • Nadzór nad przygotowywaniem materiałów i uczestniczenie w procesie audytu sprawozdań oraz due diligence
  •  Współpraca z audytorami i organami nadzorczymi Grupy

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w dziale księgowości, sprawozdawczości finansowej, audytu finansowego, konsolidacji
  • bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ustawy o rachunkowości oraz MSSF
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel i Word)
  • mile widziana znajomość programu Sage Symfonia
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności analityczne i umiejętność pracy z duża ilością danych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność i nastawienie na współpracę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

To oferujemy

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny,
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny,
  • paczki świąteczne,
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą,
  • darmowa nauka języków,
  • imprezy firmowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pyszna kawa,
  • atrakcyjne i komfortowe biura,
  • zatrudnienie na umowę-zlecenie w elastycznych godzinach pracy,
  • pakiet benefitów (min. ubezpieczenie medyczne, karta Multisport),
  • komfortowe warunki,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.