Malarz natryskowy (m/k) Niemcy, Giebelstadt - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Malarz natryskowy (m/k) Niemcy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz natryskowy (m/k) Niemcy

Work place: Giebelstadt

Region:Bayern

Numer ref.: a0t6N000000mDdYQAU

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy

Zadania na stanowisku:
  • nakładanie powłok funkcjonalnych i dekoracyjnych na formy i konstrukcje specjalne,
  • praca z bezpowietrznym pistoletem natryskowym,
  • czyszczenie i obróbka wstępna różnych powierzchni,
  • kontrola jakości, napełnianie i szpachlowanie,
  • sprawdzanie jakości farby i w razie potrzeby poprawianie farby,
  • monitorowanie tworzenia powłoki, obrazu natrysku i utwardzania,
  • zapewnienie standardów jakości,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik/malarz,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • dojazd do pracy własnym autem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat) + pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne (w tym składki emerytalne),
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • wynagrodzenie: 14 euro/h brutto,
  • opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • płatne urlopy (możliwy urlop w okresie próbnym).
Prosimy o przesłanie CV przy pomocy formularza. Więcej informacji pod numerem telefonu 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl