Magazynier, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plEmbis Sp.z o.o. Sp.K. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Magazynier

Lokalizacja
Gdańsk
Pracodawca
Embis Sp.z o.o. Sp.K.
Dodano
14.10.2019

Dla naszego klienta, międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Zadania

  • Rozładunek towaru zgodnie z założeniami dokumentacji
  • Rozmieszczenie towarów w magazynie zgodnie z opisem
  • Obsługa systemu przyjmowania dostaw
  • Obsługa wózka widłowego/ wysokiego składowania
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Uprawnienia obsługi wózków wysokiego składowania
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Znajomość zasad BHP na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Pracę w systemie zmianowym
  • Umowę o pracę
  • Regularne premie
  • Stabilne zatrudnienie

Zaaplikuj korzystając z przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).