Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT - atrakcyjna lokalizacja, Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgier - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT - atrakcyjna lokalizacja

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, firma z branży logistycznej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia:

Magazynier - Operator Wózka Widłowego z UDT - atrakcyjna lokalizacja

Miejsce pracy: Łódź, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Zgierz
Region: łódzkie

Sprawdź, co zyskasz!

  • Stabilne środowisko pracy – umowę o pracę
  • Wynagrodzenie wynoszące 18,50 zł/h brutto
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodziny
  • Wolne weekendy
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w firmie specjalizującej się w logistyce, spedycji i transporcie
  • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia

Szukamy osoby, która wyróżnia się:

  • uprawnieniami z UDT na wózki widłowe
  • gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Zadania na tym stanowisku to:

  • rozładunek i załadunek aut przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do aplikowania!

Zadzwoń pod numer 508 351 455

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.