Magazynier (m/k) z kat. C, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Magazynier (m/k) z kat. C

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier (m/k) z kat. C

Work place: Legnica

Region:Dolnośląskie

Numer ref.: a0t6N000000p7PBQAY

Zakres zadań:
  • rozładunki i załadunki towarów,
  • kontrola jakościowa przyjmowanych surowców,
  • transport wewnątrzzakładowy,
  • obsługa systemu magazynowego,
  • sporządzanie dziennych raportów i inwentaryzacji,
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • min. roczne doświadczenie w pracy w magazynie, mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • prawo jazdy kat. C,
  • odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • miłą atmosferę pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • kartę Multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • premie,
  • dynamiczny zespół,
  • rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie zbiorowe,
  • świadczenia z ZFŚS (paczki dla dzieci, dodatek świąteczny, dodatek wakacyjny).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl