Magazynier- Aleksandrów Łódzki- bezpłatny transport!, Aleksandrów Łódzki - oferta pracy - GoldenLine.plKS Service - Magazynier- Aleksandrów Łódzki- bezpłatny transport!

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, lidera nowatorskich technologii, który współpracuje z klientami z sektorów użyteczności publicznej, przemysłu, transportu i infrastruktury.

Magazynier- Aleksandrów Łódzki- bezpłatny transport!

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Region: łódzkie

Zakres zadań na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek przy użyciu wózka widłowego
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

 Aplikuj, jeżeli posiadasz:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

 Co zyskasz?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • wzrost wynagrodzenia wraz z kolejną umową!
  • wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny

Oferujemy bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego!

Więcej informacji pod numerem: 506 561 604

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.