Lider zespołu produkcyjnego, - oferta pracy - GoldenLine.plNEWMAN CONSULTING - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lider zespołu produkcyjnego

Pracodawca
NEWMAN CONSULTING
Dodano
07.01.2021

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659).

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Zespołu Produkcyjnego – Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: okolice Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych;
  • Dbanie o dostępność materiałów na produkcji;
  • Egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur;
  • Monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji;
  • Stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników;
  • Przygotowywanie i aktualizację instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych;
  • Działania ograniczające straty i koszty produkcji, optymalizujące.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive, przemyśle maszynowym);
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, pożądane wyższe (techniczne);
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 10 osób);
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego (niezbędna przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego);
  • Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego;
  • Umiejętność planowania i zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu;
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel;
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Otwartość na pracę w systemie 3 zmianowym;
  • Znajomość zagadnień LEAN.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku;
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania cv wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach , ul. Warszawska 50c, na potrzeby przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przekazywanie moich danych osobowych przez Newman Consulting z siedzibą w Katowicach, ul. Warszawska 50C osobom trzecim dla potrzeb procesu rekrutacji."

NEWMAN CONSULTING - agencja doradztwa personalnego (nr agencji 12659)

www.newmanco.pl