Lekarz psychiatra, Kostrzyn nad Odrą - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lekarz psychiatra

Lokalizacja
Kostrzyn nad Odrą
Pracodawca
Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą Sp. z o.o.
Dodano
06.07.2020

Opis stanowiska:

·         Świadczenie usług w zakresie psychiatrii w Poradni Zdrowia Psychicznego.

·         Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

·         Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

·         Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie psychiatrii.

·         Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

·         Prawo wykonywania zawodu.

·         Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia.

·         Różne formy zatrudnienia.

·         Duże możliwości rozwoju zawodowego.

·         Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@nowyszpital.pl lub kontakt pod nr tel.: 502176133.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.