Lekarz Pediatra, Świebodzin - oferta pracy - GoldenLine.plNowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lekarz Pediatra

Lokalizacja
Świebodzin
Pracodawca
Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.
Dodano
09.07.2020

Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o   podejmie współpracę z lekarzem Pediatrą

Opis stanowiska:

Świadczenie usług w zakresie interny na Oddziale Położniczo-Ginekologiczno-Neonatologiczny.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.

Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej

zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie pediatrii.

    Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.

    Prawo wykonywania zawodu.

    Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

    Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczny grafik,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
HR@nowyszpital.pl
lub kontakt pod nr:
798 038 212

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie, ul. Zbożowa 4. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Grupa Nowy Szpital Holding S.A. inspektorem danych osobowych.