Lekarz do Ośrodka Tlenoterapii Hiperbarycznej, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.pl’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Lekarz do Ośrodka Tlenoterapii Hiperbarycznej

Lokalizacja
Łódź
Pracodawca
’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
22.08.2022
Numer referencyjny
15/ Ł/2022

Zadania:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych, w ramach kontraktu z NFZ,  w zakresie objęcia opieką lekarską pacjentów w czasie wykonywania zabiegów w komorze hiperbarycznej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, prawa wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacji w dziedzinie anestezjologii lub anestezjologii i reanimacji lub anestezjologii i intensywnej terapii lub specjalizacji w dziedzinie  medycyny ratunkowej.
  • Mile widziany ukończony kurs medycyny hiperbarycznej zgodnie z zaleceniami Europejskiego Komitetu Medycyny Hiperbarycznej (ECHM).

Oferujemy:

  • umowa zlecenie
  • praca w stałych godzinach pracy
  • praca od zaraz

O nas:

jako wiodący na rynku dolnośląskim oraz łódzkim świadczeniodawca usług tlenoterapii hiperbarycznej

Poszukujemy lekarzy w Łodzi,  na stanowisko LEKARZA W OŚRODKU TLENOTERAPII HIPERBARYCZNEJ.