KURIER DHL / Niemcy Hamburg i Drezno (PH)

Zakres obowiązków:

  • Transport i dostawa paczek ( do 25 Kg )
  • Niezależne działanie i kontakt z klientami
  • Odbiór, przydział i rozwożenie przesyłek
  • Potwierdzenie odbioru pakietów za pomocą skanera
  • Zwrot niedostarczonych przesyłek do stacji nadawczej/odbiorczej

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sprawność fizyczna
  • Uprzejmość w kontaktach z klientami
  • Niezawodność w pracy zespołowej
  • Komunikatywny Niemiecki lub Angielski
  • Min. prawo jazdy od 3 lata

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Praca długoterminowa z możliwością przejścia na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 14.89 € brutto / godzinę ; plus dodatki
  • Zarobki miesięczne Netto od 2000€ - 2400€ + nadgodziny płatne 25%
  • Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
  • Wsparcie koordynatora na miejscu
  • Obuwie ochronne, kamizelka ochronna, rękawice i maski pracownicy otrzymują na miejscu
  • Dla osób które potrzebują zakwaterowanie pracodawca zapewnia pokoje 1 - 2 osobowe koszt 300€ os. m-c

Poszukujemy dla firmy z Hamburga kurierów DHL praca również w Dreźnie .
Praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet .
W okresie przedświątecznym zarobki dochodzą nawet do 2400€ +

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Sternjob Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

2 000 - 2 500 EUR netto

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Ogłoszenie nieaktualne