KURIER DHL / Niemcy Hamburg i Drezno (PH)

Zakres obowiązków:

  • Transport i dostawa paczek ( do 25 Kg )
  • Niezależne działanie i kontakt z klientami
  • Odbiór, przydział i rozwożenie przesyłek
  • Potwierdzenie odbioru pakietów za pomocą skanera
  • Zwrot niedostarczonych przesyłek do stacji nadawczej/odbiorczej

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Sprawność fizyczna
  • Uprzejmość w kontaktach z klientami
  • Niezawodność w pracy zespołowej
  • Komunikatywny Niemiecki lub Angielski
  • Min. prawo jazdy od 3 lata

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Praca długoterminowa z możliwością przejścia na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie 14.89 € brutto / godzinę ; plus dodatki
  • Zarobki miesięczne Netto od 2000€ - 2400€ + nadgodziny płatne 25%
  • Możliwość nadgodzin ( dodatek za pracę w nadgodzinach + 25 %)
  • Wsparcie koordynatora na miejscu
  • Obuwie ochronne, kamizelka ochronna, rękawice i maski pracownicy otrzymują na miejscu
  • Dla osób które potrzebują zakwaterowanie pracodawca zapewnia pokoje 1 - 2 osobowe koszt 300€ os. m-c

Poszukujemy dla firmy z Hamburga kurierów DHL praca również w Dreźnie .
Praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet .
W okresie przedświątecznym zarobki dochodzą nawet do 2400€ +

Please add the following clause to your CV and cover letter:
"I consent to the processing of my personal data contained in my job offer for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data, Journal of Laws No. 133 item 883)".

Sternjob Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

2 000 - 2 500 EUR net

Contract of employment

Manual worker

Full time

CV is required

Remote recrutation

Valid for: 23 more days